Të shtëna në Universitetin e Nevadës në Los Anxhelos, ka të plagosur

foto: platforma "X", Të shtëna në kampusin e Universitetit të Nevadës në Los Angeles, ka të plagosur

Një të shtëna u raportua sot në kampusin e Universitetit të Nevadës në Las Vegas dhe ka të lënduar, tha policia lokale.

Policia nuk bën të ditur gjendjen e të plagosurve, por apelon që të shmanget zona përreth kampusit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës