Dy të miturit e zhdukur janë gjetur, një qytetar i ka parë pranë parkut në Çair

Foto: Kolazh / Facebook

Janë gjetur 12-vjeçarja Anisa dhe 15-vjeçarja Melisa e zhdukur të enjten, raportojnë disa media, ndërsa informacioni pritet të konfirmohet zyrtarisht nga policia. Sipas informacioneve, vajzat janë gjetur në afërsi të parkut në Çair.

Ata ishin në kërkim që nga mbrëmja e së enjtes, pasi babai i Anisës deklaroi të zhdukur.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës