FOTO | Aktorja e trazuar gjeti lumturinë e saj: Lindsay Lohan u martua me Bader Shamas

Foto: Instagram

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Lindsay Lohan dje njoftoi se u martua me financierin Bader Shamas.

Aktorja tridhjetë e gjashtë vjeçare e cila dje ka festuar ditëlindjen ka publikuar një foto me Shamasin dhe në përshkrimin e fotos e ka quajtur bashkëshortin e saj.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lindsay Lohan (@lindsaylohan)


"Unë jam gruaja më e lumtur në botë." Ai më gjeti dhe e dinte se doja të gjeja lumturinë dhe hirin, të gjitha në të njëjtën kohë. Jam shumë e lumtur që je burri im”, ka shkruar Lindsay në Instagram dhe urimet për lajmin e mirë dhe për ditëlindjen e Lindsay po vijnë nga të gjitha anët.

“Jeta ime dhe gjithçka ime. Çdo grua duhet të ndihet kështu çdo ditë”, ka përfunduar Lohan postimin e saj të shtunën.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lindsay Lohan (@lindsaylohan)


Çifti shpalli fejesën e tyre në nëntor.

"Dashuria ime. Jeta ime. Familja ime. E ardhmja ime”, shkruante në atë kohë Lohan në postim.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lindsay Lohan (@lindsaylohan)


– Lidhja e tyre është e fortë dhe zgjat rreth dy vjet. Ai është i duhuri për të dhe nuk punon në industrinë e argëtimit. Ai është menaxher i fondeve për njerëzit e pasur – ka zbuluar një burim për “The Sun” disa muaj më parë.

FOTO | “Dashuria ime, jeta ime…”: Aktorja kontroverse ka përfunduar dhe ka treguar unazën e madhe!

Ylli i trazuar dhe princi skandaloz: i dha asaj një kartë krediti me miliona

 

Video e ditës