Ndalohet një gjyshe 73-vjeçare që ka rrahur të shoqin

Policia / Foto: MPB

Një gjyshe shtatëdhjetë e tre vjeçare është ndaluar nga policia pasi ka sulmuar me sende të forta bashkëshortin e saj.

“Me datë 24.09.2023 në ora 13.30:73 në zonën e Gazi Babës, zyrtarë policorë të stacionit policor Gazi Babë ia kanë hequr lirinë N.S.(74) nga Shkupi, për shkak se ka sulmuar bashkëshortin e saj XNUMX vjeçar me një send të fortë në shtëpi”, njofton MPB.

Ajo është dërguar në një institucion shëndetësor për trajtim të mëtejshëm. Po merren masa për zbardhjen e rastit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës