Princi Harry në skenat e seksit të Meghan 'Suits': Nuk duhej t'i kisha parë, kam nevojë për terapi elektroshoku

Foto: EPA / YouTube

Megan Markle u bë e njohur me rolin në serialin "Suits" në vitin 2011, por pas martesës Princi Harry në vitin 2018, ajo duhej të tërhiqej nga aktrimi, shkruan ajo The New York Times.

Kur dyshja u takuan, Harry donte të shihte se si e bënte jetesën gruaja e tij e ardhshme, por pranoi se u trondit kur hasi në skenat e saj intime.

Në një nga kapitujt e kujtimeve të tij, ai ka treguar se si është ndjerë pasi ka parë serialin.

“Bëra gabim që kërkova të shihja skenat e saj seksuale në internet. Sidomos ato të saj dhe kolegut të saj në zyrë dhe në sallën e konferencave…do të më duhet terapi elektroshoku për t'i hequr ato imazhe nga koka. “Nuk duhej të kisha parë gjëra të tilla”, shkroi Harry.

Meqë ra fjala, roli i Meganit në serialin “Suits” filloi të komentohej sërish pasi u bë i disponueshëm në Netflix disa muaj më parë. Një stuhi e madhe ka shkaktuar Patrick Adams, ish-kolegu dhe partneri i saj në serial, i cili së fundmi ka publikuar foto të papara nga ky produksion. Bëhet fjalë për foto eksplicite, të cilat më pas kërkoi falje për fshehjen.

Për të kujtuar, princi shkroi në librin e tij të diskutueshëm "Rezervë", botuar në janar 2023, se Pallati Mbretëror ndërhyri në xhirimet e serialit dhe se për Meghan "ishte shumë e vështirë, sepse e donte serialin, personazhin që luante. , kolegët e saj aktorë dhe i gjithë kasti."

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës