Një burrë nga Prilepi ka mbetur i plagosur në një përleshje për një vend parkimi në një pikë karburanti

Foto: MIA

Një banor i Prilepit është lënduar mbrëmjen e djeshme në një përleshje për një vend parkimi në një pikë karburanti në qytet, njofton MPB.

“Me datë 25.09.2022 në ora 00.15:38 në Stacionin Policor Prilep është raportuar se në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit Prilep është sjellë i lënduari A.K.(24.09.2022) nga Prilepi. Sipas njoftimit, më 21.30 rreth orës XNUMX:XNUMX në një pompë karburanti në Prilep, pas një keqkuptimi të mëparshëm për një vend parkimi, është prishur rendi dhe qetësia publike nga një konfrontim fizik mes tij dhe një personi tjetër, i cili ndodhej në mjeti pasagjerësh “Opel Corsa” i parkuar.thotë policia.

Në koordinim me Prokurorin Publik po merren masa për zbardhjen e rastit.

Video e ditës