Vendkalimi Strazhë është mbyllur për qarkullim në të dy drejtimet për shkak të një aksidenti

Bora në roje / Foto: Shtypi i Lirë

Vendkalimi Strazhë është i mbyllur për qarkullim në të dy drejtimet për shkak të një aksidenti.

Siç informojnë nga AMSM, aksidenti trafiku ka ndodhur në rrugën Gostivar-Kërçovë.

 

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës