Sesion i bukur fotografik: Sarah Mace, Dimitar dhe Ilina presin me padurim anëtarin e katërt të familjes

Sarah Mace
Sarah Mace, Dimitar Atanasovski dhe vajza e tyre Ilina / Foto: Printscreen, Instagram

Këngëtarja dhe harpisti ynë i popit, Sarah Mace, në fillim të vitit, më saktësisht në datën 17 janar, ajo kënaqi publikun me lajmin se do të bëhej nënë për herë të dytë.

Pas shpalljes së foshnjës së re, ata zbuluan gjininë e foshnjës në një mënyrë argëtuese në përputhje me trendet botërore. Familja hapi me gëzim kutinë dhe balonat blu zbuluan gjininë e foshnjës.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Sarah Mace (@sarahmace__)

Sara, Dimitari dhe Ilina mezi presin anëtarin e katërt të familjes. Sara dhe nikoqiri Dimitar Atanasovski tashmë janë prindër të vogëlushes Ilina që mezi pret të bëhet motër më e madhe, e “foshnjës numër 2”.

Në çdo moment, vajza e çiftit tonë të njohur pritet të marrë një rol të ri si motër e madhe. Këngëtarja dhe prezantuesja nuk e fshehin emocionin dhe me atë rast kanë krijuar një set fotografik të mrekullueshëm.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Sarah Mace (@sarahmace__)


E stiluar në mënyrë perfekte, familja Atanasovski ka pozuar para objektivit të “Foto Factory”. Mama Sara është e veshur me një fustan portokalli të rrjedhshëm, Ilina e vogël me një fustan të verdhë dhe kapele kashte dhe Dhimitri me një këmishë të bardhë dhe xhinse.

Video e ditës