PYETJA E JAVËS: Qytetarët nuk janë dakord që diplomimi të bëhet në salla dhe salla

Pyetja e javës / Foto SP

Javën e kaluar, “Sloboden Pechat” zhvilloi një sondazh mes lexuesve të tij mbi pyetjen “A jeni dakord që provimet e maturës të zhvillohen në salla dhe salla?”.

Sipas rezultateve, 41.18 për qind kanë deklaruar se provimi i maturës duhet të zhvillohet në salla dhe salla, ndërsa shumica, 52.52 për qind, mendojnë se kjo nuk duhet të ndodhë.

6.3 për qind e votave thonë se nuk janë të sigurt.

Votoni për pyetjen tonë të re të javës në dispozicion në faqen tonë të internetit "A keni të ardhura të mjaftueshme për shportën minimale prej 60.000 MKD në muaj?".

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës