Një aktor i njohur humoristik zbulon: Jam 36 vjeç dhe jam e virgjër, burrat më ikin

Foto: Phillip Faraone / Getty Images / Profimedia

Komediani amerikan Sonali Chandra foli për çështjet e saj të virgjërisë në moshën 36-vjeçare. Dhe jo vetëm kaq, ajo zbuloi se në jetën e saj kishte puthur vetëm pesë meshkuj, shkruan ai Daily Mail.

Ajo u rrit në një familje konservatore, ku seksi konsiderohet një akt i shenjtë midis një burri dhe një gruaje. Por tani është arritur në pikën ku edhe familja e saj po e shtyn atë që “më në fund ta bëjë atë”. Megjithatë, Sonali thotë se është e gatshme të flejë vetëm me një mashkull që do t'i vendosë një unazë në dorë dhe siç pritej kjo gjë ia ka ndërlikuar edhe më shumë jetën.

“Hera e parë që i thashë një djali se isha ende e virgjër ishte kur isha 26 vjeç. Ai, me të cilin pata puthjen e parë, lidhjen e parë reale, u trondit. Me nofullën e rënë më pyeti nëse do të mbetem e virgjër përgjithmonë”, tha Sonali.

Në ditëlindjen e saj të 27-të, ajo e kuptoi se i dashuri i saj po e shmangte dhe nuk i dërgoi më mesazhe, dhe për fat të keq, kjo ndodhi përsëri në situata të tjera më vonë.

“Sa herë që burrat iknin nga unë, kaloja një ferr emocional. “Më thyen zemrën dhe më bën të mendoj se djemtë mendojnë se jam e mirë vetëm për seks”, tha ajo.

Foto: Sipa USA / ddp USA / Profimedia

“Unë e konsideroj seksin një akt të shenjtë dhe të veçantë. Në fakt nuk më pëlqen as fjala seks, më pëlqen të bëj dashuri. Do të jem gati kur të marr një unazë”, shtoi Sonali.

Aktori i humorit më herët kishte deklaruar se ishte në tre lidhje serioze dhe se ishte takuar me gjithsej nëntë meshkuj. Por edukimi i saj i rreptë pati një ndikim të madh në jetën e saj në lidhje, pasi ajo nuk lejohej të shoqërohej gjatë gjithë kohës dhe kryesisht i ndalohej të dilte jashtë.

“Takimi është një aftësi jetësore dhe mua më është ndaluar ta zhvilloj atë aftësi në vitet e adoleshencës dhe kur isha në kolegj”, shpjegoi ajo.

Sonali tani përdor aplikacione takimesh dhe shfaqet në shfaqjet televizive të takimeve, por nuk pranon martesën e rregulluar. Ajo thotë se nuk dëshiron që prindërit e saj të vendosin me kë do të bëjë seks.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës