Zjarr në autostradën Nish-Vranjë: Digjet një rimorkio kamioni

Tymi i zi i dendur u ngrit mbi autostradën Nish-Vranjë, një kamion rimorkio mori flakë. Shoferi i kamionit ka arritur të ndajë në kohë rimorkio që ka marrë flakë.

Në Instagram është shfaqur një video e zjarrit në autostradën që të çon nga Nishi në Vranjë. Shoferi i kamionit ka arritur të ndajë rimorkio që ka marrë flakë, por ka mundur vetëm të shikojë i pafuqishëm se si rimorkioja dhe ngarkesa e saj u shndërruan në zjarr, raportojnë mediat serbe.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga 192.RS (@ 192_rs)

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës