Së bashku përsëri? Chris Knott u pa me gruan e tij të larguar për herë të parë që nga akuzat

shënim chris
Foto: Profimedia

Chris Knott dhe gruaja e tij Tara Wilson u panë së bashku për herë të parë pasi disa gra akuzuan aktorin Sex and the City për sulm seksual.

Çifti u fotografua në Kaliforninë Jugore gjatë asaj që dukej të ishte një shkëmbim i shpejtë i dy djemve të tyre: Orionit 14-vjeçar dhe Keats 1-vjeçar.

Dyshja duket se po bëjnë të pamundurën për të funksionuar në prindërimin e përbashkët pasi martesa e tyre duket se është ende e lëkundur rëndë pas akuzave.

tara Wilson
Foto: Profimedia

Nott, 67 vjeç, i veshur me një pulovër gri dhe pantallona kaki, ende mban dukshëm unazën e tij të martesës në fotot e paparacëve. Megjithatë, Wilson, 39 vjeç, nuk e veshi të sajën.

Në dhjetor, aktorja kanadeze-amerikane ishte dukshëm "e mërzitur" nga akuzat e ngritura kundër bashkëshortit të saj, të cilat erdhën pak pas premierës së "And Just Like That" dhe marrëdhënia e tyre ndjeu pasojat dhe lidhja dukej se "varej në një fije ".

“Ajo thjesht dëshiron të mbrojë fëmijët. “Ky është prioriteti i saj numër një”, tha një burim pranë çiftit.

tara Wilson
Foto: Profimedia

Ndërsa Wilson kaloi pjesën më të madhe të kohës në Kaliforni me fëmijët, Knott u pa i vetmuar dhe i zymtë në Nju Jork - madje edhe në Krishtlindje.

Miqtë e yllit të rrezikuar të “Dhe vetëm kështu…” në periudhën e kaluar vazhdimisht kanë deklaruar se ai ndjen se “jeta e tij ka mbaruar”.

“Mendoj se pija ka luajtur një rol të madh në problemet e tij. Çdo gjë tatohet. “Miqtë e tij do të donin që ai të merrte ndihmë”, tha një burim i afërt me të.

shënim chris
Foto: Profimedia

Më 16 dhjetor, The Hollywood Reporter raportoi se dy gra kishin akuzuar Nott për sulme seksuale: Një sulm i supozuar ndodhi në vitin 2004 kur ai ishte aq i vrazhdë me viktimën saqë e bëri atë të rrjedh gjak. Gruaja tjetër pohoi se ishte "totalisht e ofenduar" nga ylli në 2015.

Një grua e tretë, duke përdorur pseudonimin "Ava", i tha Daily Beast se Knott dyshohet se e shtyu atë në zyrën e pasme të restorantit në Midtown në 2010. Ajo në atë kohë punonte si kamariere dhe ishte 18 vjeç.

“Faturat e supozuara po lexohen në detaje si pjesë e trillimeve të këqija. "Chris nuk e di se kush është ky individ dhe, siç u tha dje, ai e ka kaluar atë vijë dhe nuk do ta kalonte kurrë atë vijë," thanë zyrtarët e Knott në atë kohë.

Aktorja Zoe Lister-Jones më vonë zbuloi në Instagram se ajo ishte gjithashtu dëshmitare e sjelljes së keqe të Notch kur punonte në një klub në Nju Jork në të 20-at e saj dhe përsëri kur ata punuan së bashku në "Law & Order: Criminal Intent" në 2005.

Nott u pushua nga CBS 'The Equalizer si rezultat i akuzave.

Video e ditës