Photoshop-i dështon sërish: Kim Kardashian heq foto nga Instagrami, fansat pyesin veten se çfarë ka ndodhur

kim k plazh
Foto: Printscreen / Instagram

Kim Kardashian ishte sërish e pakujdesshme me fotot e saj të fotoshopuara dhe iu desh të fshinte me shpejtësi një imazh me bikini nga një seri fotosh nga postimi i saj i fundit në llogarinë e saj në Instagram, pasi fansat vunë re korrigjimin e dukshëm të palogjikshëm.

Në foto, themeluesja e markës "Skims" pozon me rroba banje nga koleksioni i saj i ri, por në vend që të fokusoheshin tek moda, ndjekësit reaguan ashpër duke vënë re këmbën e saj të korrigjuar keq, e cila dukej e shtrembër dhe kishte një të çarë pas gjurit që ndryshonte dukshëm. nga këmba tjetër e saj.

Edhe pse Kardashian e fshiu me shpejtësi foton dhe e rifuqi serialin pa imazhin e gabuar, profili i fansave gjithsesi arriti të merrte pamjen e ekranit dhe ta ripublikonte.

plazhi kim kardashian
Foto: Printscreen / Instagram

"Kim, çfarë ka ndodhur me këmbën tënde?" pyeti një fans, ndërsa një tjetër la të kuptohet: "Kim, Kim, Kim ти Këmba jote e djathtë është..."

Fansat e tjerë u mahnitën nga gjithëfuqia e saj brenda botës dixhitale, duke vënë në dukje faktin se fotografia është një eliminim i menjëhershëm i plotë nga bota e mediave sociale.

“Nuk mund ta besoj se #KimK ka fuqinë të fshijë një nga fotot e saj nga shumë postime. Sepse është fotoshopuar gabim !!! Ajo foto është zhdukur! "Unë e dua atë fuqi."

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Post nga Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Video e ditës