Dy persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku në afërsi të Bogdancit

Policia NDALO aksidentin e trafikut
Shirit policor / Foto: Dragan Mitreski

Dy persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në afërsi të Bogdancit.

“Dje në ora 19.55:1109 në Stacionin Policor Gjevgjeli është raportuar se në rrugën rajonale 62, unaza Bogdanci, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të veturës së udhëtarëve Opel me targa të Gjevgjelisë, i drejtuar nga BG (36) nga Bogdanci dhe një automjeti të udhëtarëve. “Mercedes” me targa të Shkupit, i drejtuar nga Z.M (XNUMX) nga Shkupi, në aksident ka mbetur i plagosur rëndë shoferi B.G. ka pësuar lëndime trupore, të konstatuara në Qendrën Mjekësore Gjevgjeli”, njofton MPB.

Në vendin e ngjarjes ka kontrolluar ekipi i Stacionit Policor Gjevgjeli

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës