VIDEO | “Më pas pyes veten pse jam i shëndoshë”: Edhe Vuçiq ka hyrë në kuzhinën e kuzhinierëve, ka shkelmuar tenxheret e tyre

Foto: Instagram / Aleksandar Vuçiq / printscreen

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuќi., ka postuar një video teksa hyn në kuzhinë dhe provon pjatat e përgatitura nga shefat e kuzhinës në rezidencën e tij, me komentin: “Më pas pyes veten pse jam shëndoshur”.

Vuçiq hyri në stafin që po përgatiste darkën zyrtare me Presidentin e Greqisë. Katerina Sakelaropoulou.

Disa nga komentet e postimit mbështesin presidentin serb, duke e ngushëlluar se nuk është mbipeshë, ndërsa të tjera tallen me vizitën e tij në kuzhinë, duke kujtuar se është me vend, sepse Vuçiq njihet si një politikan që “nuk ka dalë vetëm. të frigoriferit".

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës