Ish-burri i Britney Spears foli pas 10 vitesh heshtje: Fëmijët nuk duan ta shohin, këngëtarja iu kthye ashpër

Britney Spears me ish-bashkëshortin Kevin Federline dhe bashkëshortin aktual Sam Ashgari / Foto: Profimedia/EPA

Kevin Federline, ish-bashkëshorti i këngëtares Britney Spears, ai tha se do t'i pëlqente djemtë e tyre Шон и Jayden për të bërë paqe me gjyshin e tyre Xhemi, pra babai i këngëtares së estradës, por edhe që fëmijët të shmangin takimin me nënën e tyre për muaj të tërë.

Foto: Profimedia

– Do të më pëlqente absolutisht që Xhemi të rikthehej në jetën e djemve tanë. Sidomos nëse ata e duan atë - tha Kevin, sipas Daily Mail.

Megjithëse Jamie aktualisht ka një urdhër ndalimi ndaj nipërve të tij, Kevin këmbëngul se ai "nuk mendon asgjë të keqe" për ish-gjyshin e tij.

“Njerëzit bëjnë gabime. “Më vjen keq për të”, tha Kevin. Veçanërisht, tre vjet më parë, Federline kërkoi një urdhër ndalimi pasi Jamie dyshohet se sulmoi fizikisht Shawn.

Kevin gjithashtu foli negativisht për ish-bashkëshorten Britney, duke thënë se fëmijët nuk duan ta shohin atë.

- Kanë kaluar disa muaj që kur e panë për herë të fundit. Ata e shmangin qëllimisht atë. Ata nuk donin të shkonin në dasmën e saj - tha ai. Ai gjithashtu përmendi se ndihen jo rehat sepse Britney poston foto nudo në Instagram dhe beson se kujdestaria e Xhemi e ka “shpëtuar”.


Pas deklaratave të tij, Britney Spears është postuar në Instagram.

“Është e trishtueshme të dëgjosh ish-bashkëshortin tim duke folur për marrëdhëniet mes meje dhe fëmijëve të mi. Siç e dimë të gjithë, rritja e adoleshentëve nuk është e lehtë për askënd. Jam i shqetësuar që opinioni bazohet në profilin tim në Instagram. Ishte shumë përpara Instagramit. U dhashë gjithçka... Vetëm, nëna ime më tha: 'fëmijë duhet t'ia japësh babait të tyre'...”, ka shkruar Britney.

Sam Ashgari, bashkëshorti aktual i Britney, doli në mbrojtje të saj. Ndër të tjera, Ashgari spekulon se ish-bashkëshorti i Britney vendosi të jepte intervistën sepse pagesat e ndihmës së fëmijëve të Britney tani përfundojnë kur djemtë mbushin 18 vjeç.

Kevin dhe Britney ishin të martuar nga 2004 deri në 2007.

Britney Spears do të jetë e lirë: Babai i saj heq dorë nga kujdestaria pas trembëdhjetë vjetësh

Ish-burri i Britney Spears përpiqet t'i prishë dasmën: Policia e arreston

Video e ditës