Ish e dashura e Johnny Depp me dënime të ashpra ndaj aktorit: Të tillë janë ngacmuesit

Ellen Barkin foli për marrëdhënien e saj me Johnny Depp / Foto: EPA-EFE

Aktorja Ellen Barkin foli për marrëdhënien e saj me Johnny Depp në një deklaratë në gjyqin e tij për shpifje kundër ish-bashkëshortes Amber Heard e cila nuk ishte e disponueshme për publikun deri më tani, raporton "Daily Mail".

Barkin zbuloi se në fillim mendonte se Depp ishte shumë simpatik, por siç thotë ajo "shumica e ngacmuesve janë" në fillim. Ajo shtoi se para marrëdhënies së tyre të parë seksuale, aktori i dha një lloj droge, duke e pyetur nëse donte të bënte seks me të.

Ellen Barkin
Ellen Barkin gjatë gjyqit mes Depp dhe Heard / Foto: EPA-EFE/SHAWN THEW / POOL

Barkin tha se ajo u takua me Depp në vitin 1990 dhe ishte e lidhur me të për 10 vjet, lidhja e tyre përfundoi kur ai i hodhi një shishe verë asaj në një hotel Sin City.

"Ai po bërtet, ai është verbalisht abuziv, ju mund t'i shihni ato gjëra", tha aktorja, duke shtuar se kur Depp ishte pranë, gjithmonë kishte zhurmë. Ajo pretendon se aktori i famshëm i shikonte me përçmim njerëzit që i konsideronte "nën tij" dhe dikur e quajti ndihmësin e tij "derr".

Ellen Barkin
Ellen Barkin / Foto: EPA/PAUL BUCK

"Ai ishte i dehur shumicën e kohës"

Ajo gjithashtu deklaroi se ishte gjithmonë e vetëdijshme që Depp pinte shumë alkool.

“Shumicën e kohës ishte i dehur dhe mbi të gjitha i pëlqente të pinte verë të kuqe”, kujton aktorja.

Ellen pretendon se e pa atë gjithashtu duke përdorur kokainë, marihuanë dhe droga halucinogjene. Ajo ka shtuar se gjatë lidhjes së tyre ka pasur shumë xhelozi dhe aktori i ka thënë që të mos bëjë disa gjëra.

“Ai është një burrë xheloz, kontrollon ku shkoni, me kë shkoni, çfarë keni bërë mbrëmë. “Një herë pata një gërvishtje në shpinë që e zemëroi shumë sepse mendonte se ishte rezultat i seksit me një person tjetër”, tha ajo.

Video e ditës