Gjendet një i vdekur në qendër të Shkupit

Foto: MIA

Një 64-vjeçar banues i Shkupit është gjetur i vdekur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Dame Gruev”, njofton MPB.

“Me datë 30.01.2023 në ora 22.33:64 në Stacionin Policor Qendër është raportuar se në rrugën “Dame Gruev” është gjetur i vdekuri Z.M.(XNUMX) nga Shkupi”, thuhet në njoftimin e policisë.

Mjeku i Emergjencave Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune të dukshme dhe me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës