Traktoristi ka ndërruar jetë pas aksidentit me kamion në Novaci

Foto: ilustrim / Bicanski / Pixnio

Traktoristi i cili ka pësuar lëndime të rënda pas një aksidenti me kamion në Novaci ka ndërruar jetë të premten.

Traktoristi pas aksidentit është shtruar në spitalin klinik të Manastirit, por i ka ndërruar jetë plagëve të marra.

Siç informon MPB-ja, aksidenti ka ndodhur më 17 maj në orën 12,16:50 mes një kamioni Volvo me gjysmërimorkio me targa Kavadari, i drejtuar nga B.T. (71) nga Kavadari dhe një traktor me makinë bujqësore të bashkangjitur me marka regjistrimi Manastir, i drejtuar nga B.T. (XNUMX) nga Novaci. Nga aksidenti ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i traktorit.

Një traktorist ka mbetur i plagosur rëndë pas përplasjes me një kamion në Novaci

Traktoristi ka goditur një të mitur në Kumanovë dhe ka ikur

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës