Gjyqtari Ognen Stavrev vdiq, ai gjykoi çështjet Monster, Titaniku, Falange

Gjyqtari Ognen Stavrev nga Gjykata Penale e Shkupit ka vdekur në moshën 63-vjeçare.

Gjyqtar është zgjedhur në vitin 1999 dhe për 25 vjet ka gjykuar në dy gjykatat themelore të Shkupit. Gjyqtari konsiderohej profesionist dhe i respektuar nga kolegët dhe publiku.

Gjyqtari Stavrev gjykoi shumë çështje që ishin të njohura për publikun, si "Titanik 2", "TNT", "Monstrum...

Vetëm dy javë më parë gjyqtari shpalli vendimin për “Titanik 2”, subjekt i SJO.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës