Ndahet nga jeta ylli i realitetit Bling Empire, Anna Shay

Foto: Instagram/ Anna Shay

Anna Shay, ylli i reality show-t 'Perandoria Bling", vdiq papritur më 62 vite pas goditjes në tru.

Foto: Instagram/ Anna Shay

Lajmin për vdekjen e saj të papritur e ka bërë të ditur familja përmes një komunikate CNN.

“Me pikëllim të madh në zemrat tona njoftojmë se Anna Shay, nëna, gjyshja, ylli karizmatik dhe rrezja jonë më e ndritshme e diellit, ka ndërruar jetë. Anna na dha shumë mësime për të mos e marrë jetën shumë seriozisht dhe për të shijuar gjërat e bukura. Ndikimi i saj në jetën tonë do të jetë përgjithmonë i pranishëm dhe nuk do të harrohet kurrë”, thuhet në deklaratë.

Foto: Instagram/ Anna Shay

Meqë ra fjala, Shay u shfaq për herë të parë në vitin 2021, në reality show “Bling Empire”, i cili ndjek jetën e elitës së pasur aziatike dhe aziatike-amerikane në Los Angeles.

Ajo vjen nga një familje e pasur dhe e respektuar. Babai i saj, amerikani Edward Shay, ishte themeluesi i kompanisë globale kontraktore Arkitektët dhe Inxhinierët e Paqësorit. Nëna e Shay-t, Ai Oizumi, është me origjinë japoneze dhe ruse.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës