Aktorja Anne Hatch ka vdekur pasi u hoq nga ventilatori

Foto: Profimedia

Aktorja e famshme Ann Hatch, i cili së fundmi përjetoi një aksident të tmerrshëm trafiku dhe për jetën e të cilit luftuan mjekët, vdiq dje në moshën 53-vjeçare.

Informacioni i fundit ishte se ka ndodhur vdekja e trurit dhe se aktorja është gjallë falë aparaturave që e mbajnë në jetë, por do të shkëputet sapo të bëhen të gjitha analizat e nevojshme për të respektuar dëshirën e saj për të qenë dhuruese organesh.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Anne Heche (@anneheche)


Kujtojmë, Anne Hatch pati një aksident trafiku pak ditë më parë ku makina e saj mori flakë. Siç raportuan asokohe mediat amerikane, ajo përplasi makinën e saj në një shtëpi në lagje Mar VistaLos Angjelos.

Më pas makina ka marrë flakë dhe aktorja ka pësuar djegie të rënda dhe është dërguar menjëherë në spital. Siç raportojnë mediat, zjarri ka qenë i tillë që 59 zjarrfikës kanë kaluar një orë për shuarjen e tij.

Familja iu drejtua publikut në një deklaratë të shkurtër dhe falënderoi stafin e spitalit dhe spitalit.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Anne Heche (@anneheche)


Anne Hatch ka lindur në Aurora, Ohio më 25 maj 1969, si më i vogli nga pesë fëmijët e Nancy Hatch и Donald Joseph Hatch. Vëllai i saj i madh Nathan gjithashtu vdiq në një aksident me makinë tre muaj pasi babai i tyre vdiq nga SIDA kur ajo ishte vetëm 13 vjeç. Siç deklaroi më vonë, pas incidentit kur u gjet duke vrapuar lakuriq nëpër qytet nën ndikimin e ekstazisë dhe pretendoi se një anije kozmike po vinte për ta marrë, babai i saj e abuzoi seksualisht me të kur ishte fëmijë, gjë që bëri që ajo të kishte shumë probleme mendore. probleme.

Aktorja la pas dy djem.

Aktorja e Hollivudit Anne Hatch ka pësuar një aksident të rëndë me makinë: 59 zjarrfikës kanë shuar zjarrin

Pas një aksidenti të rëndë, Ann Hatch ra në koma dhe po lufton për jetën

Pas një aksidenti të rëndë, Ann Hatch ra në koma dhe po lufton për jetën

Video e ditës