Pas Kroacisë, Keanu Reeves vizitoi edhe Slloveninë këtë fundjavë: Ai ishte në një takim sekret në një fabrikë silenciatorësh

Foto: Ekrani i printimeve / YouTube

Keanu Reeves ishte ne Kroacia të premten dhe të shtunën në Hotel Navis në Preluk afër Opatija. Aktori i Hollivudit dhe ylli i megahiteve si "The Matrix" dhe "John Wick" ishte i kënaqur me Kvarner dhe akomodimin, kështu që ai mbërriti me mikun e tij dhe producentin e filmit Gard Hollinger.

I ka shijuar oferta gastronomike dhe prodhimet e detit dhe siç shkruan ai "Fletë Novi", punonjësit e hotel “Navis” u kënaqën që aktori ishte i afrueshëm dhe i përzemërt.

Keanu nuk e zgjodhi Prelukun rastësisht, ajo u zhvillua atje kampionatin botëror të motoçiklizmit, hotel Navis është afër pistës, dhe Grobnik nuk është gjithashtu larg. Kroacia ishte një ndalesë në rrugën për në Slloveni për aktorin e njohur.

Aty, siç shkruajnë mediat sllovene, ai është vizituar nga pronari i kompanisë Akrapovic, një nga prodhuesit më të njohur në botë të sistemeve të shkarkimit.

Keanu dhe miku i tij Hollinger kanë themeluar kompaninë “Arch Motorcycles” në Amerikë dhe thuhet se kanë ardhur në Akrapoviç në Slloveni për një takim biznesi, ku nuk mund të arrihet ndonjë marrëveshje.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës