Pas 11 Sallave Universale të shitura: Danijela Martinoviq do të mbajë sërish një koncert në Shkup më 17 mars

Foto: Promo

Këngëtarja kroate Danijela Martinovi. Më 17 mars do të mbajë koncert në Shkup, në organizim të produksionit “Avalon”. Ylli i estradës do të performojë për herë të parë në Filarmoninë e Maqedonisë, ndërsa koncerti është pjesë e projektit "30 vjet Avalon".

“Kur do të mbyllim qarqet me ‘30 vjet Avalon’, duhet të kthehemi te një emër shumë i rëndësishëm. Kemi pasur edhe një tranzicion në punën tonë, e cila filloi në MCC dhe vazhdoi në Sallën Universale. Koncertet tona të para atje ishin ato të Miso Kovacs, por projekti më i suksesshëm në historinë e Sallës Universale është ai me mikeshën tonë Danijela Martinović. Me të arritëm të shisnim deri në 11 koncerte në këtë sallë, në një periudhë dyvjeçare e gjysmë”, thonë nga “Avalon”.

“Avalon” paralajmëron një koncert madhështor të Danijela Martinoviqit pasi siç thonë nga atje “zemra e saj është gjithmonë 1000 për qind në skenë”.

Biletat tashmë janë në shitje online në ticketx.mk dhe në rrjetin e shitjes "ticketx" me çmime 1.200 denarë dhe 1.500 denarë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës