Petar Grašo fotografoi për herë të parë me vajzën e tij

Petar Grasho dhe Hana Huljic / dasma / Instagram
Petar Grasho dhe Hana Huljic / dasma / Instagram

Katër muaj më parë, çifti muzikor kroat Hana Huljic (31) и Petar Grasho (46) u bënë prindër. Pas dy vitesh lidhje, çifti pati një vajzë, Alba. Këngëtarja më parë ishte në një lidhje 24-vjeçare me këngëtaren Danijela Martinovi..

Dino Raja në dasmën e Petar Grasho dhe Hana Huljic / Foto: Instagram, Dino Raja

Pasi Grasho u bë baba, publiku mezi priste ta shihte këngëtarin me trashëgimtaren e tij. Kjo është pikërisht ajo që ndodhi së fundmi në një event në Zagreb ku ishin të pranishëm Hana dhe Grašo me Alba e vogël si dhe prindërit e Hanës, Tonçi dhe Vjekoslava Huljić.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga @showbizz_fotke


Domethënë, portali 24 shtator njoftoi se familja po shijonte muzikën e mirë dhe verën e zier duke shpërndarë një foto të dërguar nga një lexues i portalit.

“Vajza ishte zgjuar, dhe Petari e vëzhgonte gjatë gjithë kohës. Ajo ishte vazhdimisht në krahët e tij. Ai ishte shumë i kujdesshëm”, tha lexuesi për 24sata.hr.

Ju mund ta shihni foton KETU.

petar grash hana huljic
Foto: Printscreen / Instagram

Ylli kroat i këngëtarit Petar Grašo dhe e dashura e tij Hana thanë "ponë" fatale më 19 shkurt në kishën e Splitit të St. Dominique – çifti u betuan për dashurinë e tyre të përjetshme para familjarëve më të afërt, por edhe kumbarëve.

Pritje e ëmbël: Petar Grasho dhe Hana Huljic zbuluan gjininë e bebes

Video e ditës