Petar Grasho me performancë në Strumicë: A do të vijë këngëtari me të dashurën e re?

Foto: Printscreen / Instagram

Këngëtari dhe kantautori i njohur kroat Petar Grasho do të performojë para publikut maqedonas më 3 dhjetor në Strumicë. Performanca do të jetë një kombinim i muzikës së mirë dhe ushqimit në një restorant të famshëm dhe fansat e Grasho do të mund të shijojnë muzikën e tij në një atmosferë pak më intime.

I shoqëruar me meny të plotë për ushqim, meze, pjatë kryesore, ëmbëlsirë dhe pije, çmimi për këtë kënaqësi varion nga 2500 deri në 3000 denarë, ndërsa për mysafirët VIP dhe adhuruesit më të mëdhenj vende speciale dhe sigurisht çmimi prej 3500 denarë për person.


Grasho dhe ish-partnerja e tij prej shumë vitesh, këngëtarja Danijela Martinovic, janë ende duke mbushur faqet e revistave dhe portaleve pas njoftimit zyrtar se pas 24 vitesh lidhje nuk janë më bashkë.

Në fillim të majit, u përhap lajmi për prishjen e një lidhjeje 24-vjeçare midis këngëtareve kroate Danijela Martinovic, 50 vjeç dhe Petar Grasho, 45, e cila tronditi shumë miq, familje dhe kolegë.

Është e vërtetë që Daniela dhe Petari muajt e fundit kanë jetuar në adresa të ndara, si për projekte biznesi, ashtu edhe për arsye të caktuara personale.  tha menaxheri i Grashos në atë kohë.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga RTL Show (@ rtl.show)


Më pas erdhi lajmi se Grasho ka një dashuri të re, e ajo është vajza e muzikantit kroat Tonci Huljic, Hana, e cila është 14 vite më e vogël se Grasho dhe në rrjetet sociale kanë dalë shumë foto të çiftit të ri.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i ndarë nga Hana Who (@ hana.huljic)


Hannah e shoqëron këngëtaren në shumicën e performancave…

Ndiqni tekstin e plotë dhe komentet KETU.
Burimi: Espresso.mk

 

Video e ditës