Pesë persona të lënduar në një aksident në rrugën Shtip-Radovish

Foto: Ilustrim

Një aksident trafiku në të cilin kanë mbetur të lënduar ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Shtip – Radovish.

Sipas informacioneve fillestare të siguruara nga policia, në aksident kanë mbetur të plagosur pesë persona, ku janë përfshirë dy automjete pasagjerësh.

Të lënduarit janë transportuar për ndihmë mjekësore dhe fillimisht kanë lëndime të lehta.

Ekipet e policisë po kryejnë këqyrjen e vendit të aksidentit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës