Pero Antiç bëri të ditur lidhjen me këngëtaren popullore serbe: Nuk jam i dashuruar me Cecën, por me një vajzë maqedonase

Foto: Printscreen / Instagram

Prej disa muajsh është përfolur se ish-basketbollisti ynë Pero Antiç dhe yllin ballkanik Svetlana Ceca Raznatovic janë në një lidhje romantike, shkruan ai MMS.

Thashethemet për lidhjen e tyre nisën menjëherë pasi u tha se Pero dhe modelja Katarina Ivanova ishin ndarë.

Në bisedë me "MMS", ai zbuloi nëse Ceca Razhnatoviq do të bëhet nuse maqedonase dhe nëse është vërtet në një lidhje me të.

“Epo këta janë sekte që bëjnë histori dhe unë jam i dashuruar për fat të mirë me një person tjetër dhe mos u ngatërroni me të tjerët për klikime të lira në internet. Nuk ka rendesi. Pse Shkupi është bërë si “det i vdekur”, siç thotë Ceca në këngë? Kjo është arsyeja pse. Që kur ajo tha - ajo tregoi histori. Në vend që të shohin vlera më të mëdha, shpiken histori. Dhe prandaj qyteti, për të mos thënë shteti, po dështon. Nga të tillë jo njerëz”, thotë ai për "MMS".

Pero Antiç rrallëherë flet për jetën e tij private, ndaj këtë herë thotë se nuk do të thotë se me kë është në lidhje, por sigurisht që nuk është këngëtarja e muzikës popullore Ceca.

“Unë nuk e ndaj jetën time intime. Le të spekulojnë. “Do të them vetëm se dashuria ime e re është një vajzë maqedonase”, thotë ai.

“Dhe unë e njoh Cecën, po”. Unë i kam takuar të gjithë në një ndodhi, por nuk është asgjë nga këto marrëzi për klikimet. Histori të krijuara nga kulte”, shton Perrault.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës