Sekretet e zbuluara nga familja mbretërore: Princesha Anne ka frikësuar Camilla Parker për vite me radhë!

Eksperti i familjes mbretërore zbuloi se vajza e Mbretëreshës Elizabeth II ka frikësuar Camilla Parker për vite me radhë me sjelljen e saj. Princesha Anne, vajza e Mbretëreshës Elizabeth II është e njohur për të hapja, dhe disa madje e konsiderojnë atë një shumë "person i vështirë". Sipas mendimit të gazetarit Penny Jr që vijon familja mbretërore britanike, sjellja e princeshës ndër vite te shumë anëtarë të familjes së tyre dha dhimbje të mëdha koke. Gruaja e Princit Charles ndoshta ka pasur më shumë dhimbje koke, Camilla Parker.
Gjegjësisht, siç deklaron gazetari, Camilla ka vite që ka frikë nga Ana.
Princesha Anne / Instagram
Penny beson se e gjithë kjo, të paktën pjesërisht, është rezultat i tyre marrëdhëniet e mëparshme të dashurisë. Domethënë, Para martesës së saj aktuale, por edhe martesës së Princit Charles dhe Camilla, Anne ishte e dashuruar me ish-burrin e Camilla-s, Andrew Parker. "Afera mes Andrew dhe Anna dështoi, por mendoj se ata e donin shumë njëri-tjetrin. Unë madje mendoj se ata ende e duan njëri-tjetrin. "Unë mendoj se ata gjithmonë kanë pasur probleme për shkak të çështjes Andrew."ajo tha. "Princesha Anne është pak personazh i ndërlikuar dhe ajo di të jetë mjaft e ashpër. "Për vite me radhë ai ka frikësuar Camilën si me pamjen e tij ashtu edhe me sjelljen e tij të vrazhdë.", tha gazetari, duke shtuar se marrëdhënia midis princeshës dhe ish-burrit të dukeshës në të vërtetë e çoi Camilla te Charles. Camilla ishte e martuar me Andrew deri në vitin 1995, kur priti 10 vjet që të martohej me Princin Charles. Duke pasur parasysh që hyri në familje në një mënyrë krejt të gabuar, Camilla mendon se është një nga njerëzit më të urryer në familjen mbretërore. Publikut nuk i pëlqen sepse ai mendon Princesha Diana, gruaja e parë e Princit Charles, i cili gëzonte vëmendje dhe dashuri të madhe publike, ajo vuajti më së shumti për shkak të saj. Dhe sot spekulohet se Camilla mezi pret që Princi Charles të marrë kurorën, në mënyrë që të ishte në gjendje të bënte çfarë të donte ndër vite.
Kjo imazh ka një atribut të zbrazët alt; Emri i skedarit është charls-i-kamila-profimedia-11.jpg
Profimedia
Video e ditës