Është zyrtare! Rihanna dhe Asap Rocky patën një djalë një javë më parë

Foto: Profimedia

Pak ditë më parë u përhap lajmi se Rihanna solli në jetë një djalë, por për shkak se informacioni ishte shpërndarë nga një punonjëse e spitalit në rrjetin social “Facebook”, nuk u konfirmua. Dje Njerëzit nga një zgjedhje e afërt me çiftin konfirmon se ishte e vërtetë.

Një punonjëse e spitalit pretendon: Rihanna lindi, fëmija është djalë

Fëmija i parë i përbashkët i Asap Rocky dhe Rihanna ka lindur më 13 maj në Los Angeles - por ne ende nuk e dimë emrin e tij. Një burim pranë çiftit thotë se ata janë në shtëpi me foshnjën.

“Rihanna është mirë. Ata janë shumë të emocionuar për t'u bërë prindër. “Rihanna tashmë është një nënë e mrekullueshme”, tha burimi.

Në janar, çifti njoftoi se ishin në pritje të një fëmije, në një shëtitje nëpër Nju Jork. Bukuroshja nga Barbados është parë për herë të fundit më 9 maj në Los Angeles.

riana sa më shpejt shkëmbore
Foto: Printscreen / Instagram

Rihanna e kaloi shtatzëninë në një shprehje të modës të feminitetit, duke treguar me krenari gungën e saj të foshnjës.

Foto: Profimedia

FOTO | Stili i guximshëm i Rihannës i pandryshuar: Këngëtarja tregoi barkun e saj shtatzënë

Video e ditës