Një tentativë vetëvrasjeje detyroi avionin e linjës Lion-Stamboll të ulej në Tiranë

Një avion që fluturonte në linjën Lion-Stamboll ka bërë ulje emergjente në aeroportin ndërkombëtar të Tiranës pasditen e sotme rreth orës 14:XNUMX.

Sipas policisë, shkak për këtë është tentativa e një pasagjeri – shtetas afgan – për të kryer vetëvrasje gjatë fluturimit.

- Personi M.N (40), shtetas i Afganistanit, ka tentuar të bëjë vetëvrasje duke prerë venat e duarve me brisk. Ai është dërguar në spital, ku ka marrë ndihmën mjekësore dhe aktualisht ndodhet në gjendje kritike për jetën, thuhet në njoftimin e policisë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës