Miqtë e rinj në “And Just Like That” sjellin freski në stil: Këto janë kombinimet e tyre më të bukura

seksi dhe Qyteti
Foto: Printscreen / Instagram

Vazhdimi i serialit të njohur "Sex and the City" i quajtur "Dhe vetëm ashtu" mund të zhgënjejë shumë kur bëhet fjalë për drejtimin e aksionit, por episodet e reja sigurisht që na sjellin publikime të reja stilistike të aktoreve të njohura që padyshim do t'ju frymëzojnë. për pamjen tuaj të ardhshme. 

Stili i aktoreve në vazhdimin e serialit "Sex and the City"

Nga lajmërimi i rifillimit të serialit “Sex and the City” në të cilin fatkeqësisht nuk e shohim të preferuarën Samantën, e deri tek episodet e para që sollën surpriza të mëdha dhe një veprim të papritur, “Dhe vetëm ashtu” bën. mos ndaloni së shkaktuari opinione të ndara.

Dhe ashtu si projekti i dytë i Darren Starr – “Emily in Paris”, AJLT sjell kombinime mode për të cilat flitet vazhdimisht. Përveç formacionit standard të Carrie, Miranda dhe Charlotte, të cilat në episodet e reja, me eko-vetëdije mbanin pjesë të modës tashmë të parë, anëtarët e rinj të serialit sjellin diversitet dhe freski me stilet e tyre të njohura që sigurisht janë frymëzim. hidhini një sy serialit dhe gjeni disa ide të reja stilimi.

E para mes tyre është Lisa Todd Wexley, e njohur edhe si LTW, e luajtur nga Nicole Ari Parker. Kjo regjisore e pasur e dokumentarëve dhe koleksionist arti është larg kombinimeve konservatore të shoqes së saj Charlotte.

 

Lisa Todd Wexley pëlqen ngjyrat e ndezura dhe prerjet asimetrike

Ngjyrat e ndezura, prerjet asimetrike dhe shumë bizhuteri të shkëlqyera janë baza e elegancës bohemiane luksoze të promovuar nga "LTW". Në garderobën e saj mund të gjeni kominoshe “Issey Miyake” dhe taka “Zanotti”, pjesë sportive me firmën e Prada dhe Fendi. Ne mund ta shihnim atë të veshur me një gjerdan Schiaparelli me kancer të madh dhe duke ripërcaktuar nocionin e rastësishme në kombinim me pantallona të shkurtra Bermuda Max Mara dhe xhaketa Elzing me sandale shumëngjyrëshe.

Garderoba e Lizës dominohet nga marka si "Issey Miyake", "Zanotti", "Prada", "Fendi"…

Sima Patel, një agjente imobiliare, kultivon një stil që nxjerr në pah sofistikimin

Tonet e tokës, ngjyrat e çelura, buzëkuqët e errët dhe bizhuteritë prej ari sigurisht që kontribuojnë në përshtypjen e sofistikimit dhe pasurisë, dhe disa pjesë të tilla si kominoshe Ralph Lauren, çantat e Lanvin dhe platformat e pashmangshme në të cilat ai shkel në mënyrë sovrane në çdo hapësirë.

Frymëzimi për imazhin e kësaj beqare të suksesshme në vitet pesëdhjetë e gjeti estetikën e epokës së artë të Hollivudit dhe Bianca Jagger.

Karakteri i saj ka tone tokësore, të cilat aktorja thotë se kontribuojnë në përshtypjen e pasurisë.

Profesor Dr. Naya Wallace është krejtësisht e kundërta e të gjitha heroinave

Flokët e gërshetuara me gërsheta të gjata, 'no make up make up look', prerjet më të relaksuara, gërsheta dhe stampa të tjera shumëngjyrëshe që përshkojnë kombinimet e veshjeve, e bëjnë këtë stil në dukje jo modest të kësaj profesoreje të fuqishme.

Profesorja kërkon një pamje pa make-up dhe prerje më të relaksuara.

Dhe Natasha (Bridget Moynahan), ish-bashkëshortja e z. Big e befasoi Charlotte duke veshur këpucë të sheshta.

Natasha e famshme e cila vesh këpucë të sheshta ishte një surprizë për shumëkënd.

Ndërsa Kerry bën shëtitje të pamëshirshme nëpër Nju Jork me taka marramendëse, Natasha përshtatet në mënyrë të përkryer me qytetin me veshje praktike dhe të pavëmendshme, por shumë elegante dhe të sofistikuara në nuanca neutrale.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Just Jared (@justjared)

 

Video e ditës