Çmimet e reja të karburanteve: Benzina dhe nafta po bëhen më të lira

Çmimi me pakicë i benzinës EUROSUPER BS-95 nga mesnata ulet për 1,50 denarë, ndërsa i EUROSUPER BS-98, EURODIESEL (D-E V) dhe vaji ekstra i lehtë për amvisëri (EL-1) për 1,00 denarë për litër .

Çmimi i ri i EUROSUPER BS 95 do të jetë 83,00 denarë, EUROSUPER BS – 98 do të shitet për 85,50 denarë, EURODIESEL BS (D-E V) për 73,00 denarë, dhe Extra Light 1 (EL-1) për 72,50 denarë për XNUMX denar. .

Karburanti M-0,306 NS më lirë për 1 denarë dhe kilogrami do të kushtojë 42,629 denarë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës