Nikola Pelz për “përpjekjet për biznes” të bashkëshortit: Ndihej nën presion

Nicholas dhe Brooklyn Beckham / Foto: Printscreen / Instagram

Nikola Pelz Beckham, gruaja e djalit të madh të David dhe Victoria Beckham, rrëfen karrierën e tij duke zbuluar detaje më pak të njohura deri më tani.

Përkatësisht, para se të “gjente pasionin e tij në kuzhinë”, Brooklyn Beckham ishte nën presion për shkak të mbiemrit të tij të famshëm dhe i “provuar” në fusha të ndryshme.

Në fillim ai shpresonte të bëhej një futbollist profesionist, ashtu si babai i tij David, por ëndrrat e tij u shkatërruan nga ekipi i të rinjve të klubit londinez Arsenal para se të mbushte 16 vjeç. Më pas ai iu drejtua fotografisë dhe modelingut dhe gruaja e tij tha se Brooklyn "ndjeu shumë presion për të kënaqur njerëzit me karrierën e saj", gjë që atij nuk i pëlqente.

Nicholas beson se thirrja e tij e vërtetë është gatimi dhe shfaqja "Cookin 'with Brooklyn", të cilën Beckham i ri e filloi gjatë pandemisë.

“Mund të thuhet se Brooklyn është në parajsë kur është në kuzhinë. Që nga pandemia, gjithçka që ai donte të fliste lidhej me kuzhinën, kështu që një ditë fillova ta filmoja. Unë i thashë: “Kjo është ajo që do”, tha aktorja 27-vjeçare.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga @brooklynpeltzbeckham

;

Ajo gjithashtu vuri në dukje se Brooklyn ka një marrëdhënie të ngushtë me babanë e saj, biznesmenin dhe miliarderin Nelson Pelz, dhe shpesh i kërkon atij këshilla.

“Dua ta shoh atë të mësojë nga babai im”, shtoi ajo.

Nikolla iu referua edhe karrierës së saj, e cila si e dashuruar pas studimeve për dramë tha se u premtoi prindërve se “nuk do të lejojë që refuzimi ta mërzitë”.

“Kam dëgjuar “jo” një milion herë”, ka thënë ajo, “Ti i uron tjetrit më të mirën për rolin”, ka thënë ajo, duke shtuar se është udhëhequr nga fakti se “nuk do të anashkalojë atë që i është destinuar. ".

Rolin e parë Nikolla e pati në shfaqjen “Zogu i zi”, dhe që atëherë ka luajtur në “Age of Extinction” dhe serialin horror “Bates Motel”. Ajo aktualisht është duke punuar për "Loli James", shfaqjen e ardhshme që ajo ka shkruar, drejtuar dhe do të luajë.

Çifti i ri u martua në muajin prill dhe në dasmën luksoze të zhvilluar në pronën 103 milionë dollarëshe të Nikollës morën pjesë shumë të famshëm.

Video e ditës