Një rast i pabesueshëm në Serbi: Një grua ka dashur të kalojë kufirin e strukur nën kapuçin e një "Peugeot"

Foto: doganat serbe

Doganierët serbë janë tronditur nga një pamje e pabesueshme në pikën kufitare të Gradinës, kur kanë hapur kapakun e një veture, drejtuesi i së cilës dyshohet se ka transportuar diçka të paligjshme.

- Një skenë e pabesueshme mbrëmë në Gradinë: doganierët hapën kapuçin e veturës dhe panë një grua të fshehur mes motorit dhe radiatorit - njoftojnë doganat serbe në Instagram.

Gruaja, e cila mbante një shall dhe mbulonte fytyrën, ishte strukur pranë motorit të Peugeot. Dogana tha se gruaja ishte emigrante, por jo nga cili vend kishte ardhur.

Zyrtarët e doganës thonë se kjo është hera e parë që shohin dikë të tentojë diçka të tillë dhe nuk e dinë se si gruaja ka arritur të futet në hapësirën e ngushtë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës