"Nuk kemi ndërmend të rrisim trungë të llastuar": Aktorja Mila Kunis flet për familjen

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher me fëmijët / Foto: Printscreen / Instagram

Mila Kunis dhe burri i saj Ashton Kutcher në një intervistë të fundit për revistën “People”, ata kanë shpjeguar pse nuk duan të kenë më shumë fëmijë.

i dashur kunis
Mila Kunis dhe Ashton Kutcher / Foto: EPA-EFE / DAVID SWANSON

Aktorja tha se familja e saj e vogël me katër anëtarë është gjithçka që i duhet për një jetë të lumtur dhe për këtë arsye nuk dëshiron ta prishë situatën aktuale duke e zgjeruar më tej familjen.

i dashur kunis ashton tërheqës
FOTO: EPA / Tibor Illyes Hungaria Jashtë

“Do të kem vetëm dy fëmijë”, tha Mila, duke shtuar se prindërimi bëhet shumë më i vështirë kur ka më shumë fëmijë sesa të rritur në komunitet.

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher me fëmijët e tyre/ Foto: Printscreen/Instagram

“Për momentin jemi mirë. Dy të rritur, dy fëmijë. Kam dëgjuar që kalimi nga dy në tre është shumë i vështirë dhe kërkues dhe nuk e dua këtë”, shpjegoi Mila.

Profimedia

Ajo ka folur më parë për sfidat me të cilat është përballur në balancimin e karrierës dhe familjes dhe thotë se dy fëmijët janë numri perfekt.

Video e ditës