Dhuna në një shkollë private në Shkup: Mësuesja ka rrahur një nxënës me send të fortë

Foto: Profimedia

Një nxënës në një shkollë fillore private në Shkup është sulmuar nga një mësues në shkollë, i cili ka përdorur edhe një send të fortë, njofton policia.

Siç thuhet në buletinin policor, në stacionin policor Karposh, M.D.(46) nga Shkupi ka raportuar se të mërkurën në ora 10:30 në një shkollë fillore private në Shkup, vajza e tij e mitur është sulmuar fizikisht nga mësuesja e saj, e cila po ashtu ka përdorur rëndë. Objekt.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit, shtoi MPB.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës