Në moshën pothuajse 80-vjeçare, ai tentoi të përdhunonte fqinjin e tij

Foto: MIA

Një 77-vjeçar nga Strumica ka tentuar të dhunojë fqinjin e tij 64-vjeçar.

- Me datë 29.09.2023 në ora 15.30:77 në Strumicë, zyrtarë policorë nga RVR Strumicë kanë privuar nga liria R.P.(27.09.2023) nga Strumica, pasi me datë 64 ka tentuar të kryejë tradhti bashkëshortore me një XNUMX vjeçar. grua, fqinji i tij, njoftoi MPB.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës