Në moshën 26-vjeçare: Reperi i famshëm u vra në festën e ditëlindjes

Reperi nga Florida, Xhulio Fulio, u vra në një të shtëna në Tampa, Florida, tha avokati i tij.

Policia thotë se katër persona u qëlluan në një parking hoteli herët në mëngjes të së dielës. Një person u vra, që besohet të jetë Fulio.

Viktima 26-vjeçare, emri ligjor i të cilit është Charles Jones, është identifikuar, sipas studios ligjore që e përfaqësonte.

“Fulio po festonte ditëlindjen kur ndodhi incidenti”, tha avokati Luis Fusco.

Muzikanti dyshohet se u zu në pritë në parkingun e hotelit, tha zoti Fusco në një deklaratë.

Në të shtënat që kanë ndodhur rreth orës 4:40, janë goditur dy vetura, tha policia.

Tre të plagosur të tjerë janë dërguar në spital, ndërsa gjendja e tyre vlerësohet stabile.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës