Ministria e Brendshme: Ndalohen të rinj me marihuanë në Dibër Maalo

Foto: Facebook/MIA

Dje në orën 21.10:20 në zonën e Qendrës, në Dibër Maalo, policët e Stacionit Policor Qendër kanë marrë lirinë çështjen DT.

Po të njëjtën mbrëmje, saktësisht në ora 17.10:31 në zonën e Gazi Babës, zyrtarë policorë të stacionit policor Gazi Babë e kanë hequr lirinë E.M.(XNUMX) nga Shkupi, pasi i është gjetur dhe konfiskuar marihuana. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës.

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës