Djali e la pasi nuk ishte “e bukur”: Sot është modele dhe duket e mrekullueshme

Kim Decker
Kim Decker / Foto: Printscreen / TickTock / Instagram

Modelja e re Kim Decker zbuloi në rrjetet sociale se i dashuri i saj e la atë disa vite më parë, duke i thënë se “nuk është mjaft e bukur”.

Më pas filloi punën si modele, humbi disa kilogramë, fitoi vetëbesim dhe sot duket krejtësisht ndryshe.

 

@ kim.decker okeyyyy le të shkojmë 🥊 #për ty #ndriçim #fyp #viralvideo ♬ Originalton - Deniz


Në videon, e cila mblodhi gati 100.000 shikime, Kim tregoi foto se si dukej kur i dashuri e la atë dhe një video se si duket tani.

"Unë: "Pra, ju po ndaheni me mua sepse nuk jam mjaft tërheqëse?"

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Kim (@ kim.decker)

Ndjekësit e saj iu përgjigjën shpejt komenteve, duke e shpërblyer me komplimente: “Ti je tepër e bukur”, “Ajo ka qenë e bukur para karrierës së saj”, “Ai humbi”…

Video e ditës