Një e re nga Shkupi është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj

aksident me ambulancë

Mëngjesin e djeshëm në lagjen Kisela Voda të Shkupit është gjetur trupi i një gruaje 30-vjeçare nga Shkupi, e cila ka ndërruar jetë në shtëpinë e saj, njofton MPB.

“Me datë 29.09.2022, në ora 08.30:30, në Stacionin Policor Kisella Vodë është raportuar se I.M.(XNUMX) nga Shkupi është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj. “Vdekje pa gjurmë të dukshme dhune është konstatuar nga mjeku i Emergjencave Mjekësore dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion”, thuhet në buletinin e policisë.

Në vend është kryer kontroll.

Video e ditës