Ministri i Punëve të Brendshme në vizitë në Qendrën e Trajnimeve të MPB-së në Idrizovë

Oliver Spasovski - Ministër i Punëve të Brendshme / Foto: "Sloboden Pechat" / Dragan Mitreski

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, së bashku me një pjesë të kryesisë së MPB-së, sot do të vizitojnë Qendrën për trajnime të MPB-së në Idrizovë, ku është duke u bërë përzgjedhja e kandidatëve për policë.

Siç njoftoi Ministria e Brendshme, ministri pas ngjarjes do të bëjë një deklaratë për mediat.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës