Margot Robbie ka pirë alkool para se të xhironte skena të nxehta me Dicaprion

Foto: Printscreen / Instagram

Margot Robbie zbuloi se sa nervoze ishte teksa filmonte një skenë të nxehtë me të Leonardo DiCaprio në Ujku i Wall Street. Aktorja australiane fitoi vëmendjen ndërkombëtare duke luajtur gruan e Jordan Belfort, Naomi, në filmin e Martin Scorsese të vitit 2013.

Margot, të cilën shumë e quajnë gruaja më e bukur në botë, ka pasur një ankth të madh përpara se të xhironte një skenë intime me një aktor të famshëm hollivudian dhe për të inkurajuar më tej veten, ka pirë disa tekila, shkruan. Daily Mail.

“Nuk do t'ju gënjej, kam pirë disa tekila para se ta shkrepi atë skenë në dysheme. Isha shumë, shumë nervoz” – tha Robbie në bisedën për “BAFTA: Një jetë në foto", duke theksuar se ajo thjesht mund të dukej e sigurt, por nuk ishte aspak kështu.

Robbie ishte vetëm 22 vjeç në kohën e xhirimeve dhe partneri i saj DiCaprio ai ishte 15 vjet më i madh. Është një skenë që zhvillohet në dhomën e fëmijëve dhe në të cilën Robbie, i cili portretizon Naomi Lapaglia, gruaja e Jordan Belfort, përpiqet ta provokojë atë. DiCaprio duke treguar bigën e tij të zhveshur. Kjo është një nga skenat më eksplicite në një film tashmë shumë eksplicit.

Video e ditës