Mariah Carey u grabit gjatë pushimeve me familjen e saj

Foto: EPA-EFE / MIKE NELSON

Këngëtari Mariah Carey Ajo u grabit gjatë pushimeve në Itali dhe Hamptons, mëson ajo Faqja Gjashtë. Në korrik, pati një thyerje në shtëpinë e këngëtares në Atlanta dhe policia tha se hetimi është ende i hapur dhe ata nuk mund të ndajnë informacione me publikun.

Rezidenca prej 5,65 milionë dollarësh u ble në nëntor 2021. Shtëpia me nëntë dhoma gjumi dhe 13 banjo ka një pishinë, fushë tenisi dhe shesh lojërash.

Ndërkohë, Carey ka kaluar muajin e fundit në Itali me të dashurin Brian Tanaka dhe binjakët e saj Monroe dhe Moroccan. Në të gjitha portalet janë publikuar pamje nga pushimet, të cilat mund të kenë qenë rast që hajnat të hyjnë në shtëpinë e këngëtares.

Në vitin 2017, Carey shfaqi veshjet e saj Tribeca për Vogue, duke ekspozuar këpucët Louboutin dhe çantat Birkin, si dhe kujtimet e çmuara të Marilyn Monroe.

 

Video e ditës