Manoleva paralajmëroi një vizitë në Toksikologji - ajo do të propozojë emërimin e një drejtori mjekësor

foto: ekran i shtypur

Zëvendësministrja e Shëndetësisë Maja Manoleva do të propozojë emërimin e drejtorit mjekësor të Klinikës së Toksikologjisë.

“Klinika duhet të ketë dy drejtorë dhe mendimi im personal është që nuk duhet të funksionojë pa drejtor mjekësor. Nuk jam dakord me mënyrën e menaxhimit dhe për këtë kam në plan të vizitoj klinikën dhe të propozoj emërimin e drejtorit mjekësor”, tha Manoleva në “Click Plus” në Tv 21.

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës