Një i mitur nga Shkupi ka vjedhur veturë në Gostivar, policia e ka ndaluar

Foto: Arkivi / Shtypi i Lirë

Policia dje rreth orës 15:45 në rrugën “Braça Djinovski” në Gostivar ka ndaluar një të mitur nga Shkupi. Ai dyshohet se të dielën e ka marrë veturën “Peugeot 306” me shenja Gostivari, e cila ka qenë e parkuar në rrugën “Major Chede Filipovski” në Gostivar.

Siç informojnë nga MPB-ja, mjeti është gjetur dhe i është kthyer pronarit.

Pas dokumentimit të plotë të çështjes, ndaj personit do të përpilohet parashtresa përkatëse.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës