Miami mori një lajm të keq para ndeshjes XNUMX kundër Denverit

Foto: EPA-EFE / CJ GUNTHER

Denveri kryeson 2:1 në serinë finale ndaj Miamit dhe para ndeshjes së katërt, “të nxehtët” morën lajme të këqija për gjuajtësin e madh. Heroi Tyler.

Hiro ndoshta do të jetë në gjendje të ndihmojë në një moment në finale, në varësi të numrit të ndeshjeve që luhen, por sigurisht që nuk do të jetë në takimin e katërt.

Hiro pësoi një thyerje të krahut në raundin e parë të play-off-it kur Miami luajti kundër Milwaukee dhe që atëherë ka mbetur jashtë fushës. Për momentin nuk mund të thuhet saktësisht se kur do të kthehet.

“Do të duhet të kalohen disa faza. “Fatkeqësisht, Hiro nuk ka marrë ende leje për të performuar”, tha Miami.

Lajmi i mirë për Miami është se do të jetë në gjendje të llogarisë Kyle Lowry i cili nuk ka lëndime të rënda. Ndeshja e katërt luhet në natën para nesh nga ora 02:30. Me një fitore të mundshme, Denveri do të futet në një pozicion të mrekullueshëm sepse luan ndeshjen e pestë në Kolorado.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës