Romancë e rreme: Brad Pitt nuk është në një lidhje me Like Lee, nuk e ka parë prej vitesh

Brad Pitt e pëlqen këtë
Foto: Printscreen / Iinstagram

Brad Pitt dhe Like Lee thuhet se nuk janë "fshehurazi në një lidhje" pavarësisht thashethemeve në internet.

Thashethemet se Pete, 58 vjeç dhe Lee, 35 vjeç, ishin të lidhur në mënyrë romantike filluan të qarkullonin pasi një llogari e njohur në Instagram që zbulonte informacione për personazhe të famshëm me famë botërore postoi informacione për çiftin.

“Ai nuk e ka parë për dy vjet. Ai e takoi atë disa vite më parë. Nuk ka asgjë negative. “Ata thjesht nuk po argëtohen”, thanë burime pranë Pete.

Një burim pohoi se Pete u pa duke u shoqëruar me këngëtaren suedeze në "Mother Wolf", pallati i ri i makaronave të stilit romak të shefit të kuzhinës Evan Funke në Hollywood, i cili tashmë po tërheq një numër të famshëm.

Megjithatë, një burim i brendshëm na përsëriti të enjten se Pete nuk ka asnjë interes të takohet me një personazh tjetër të famshëm.

“Nuk mund ta shoh Brad-in të takohet sërish me dikë super të famshëm. “Patjetër që mund ta shoh atë duke u takuar me dikë me një profil më të ulët”, tha një burim i afërt me aktorin.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga @ bradpitt.italian.fanpage

Lista e gjatë e ish-të dashurave të famshme të Pete përfshin Gwyneth Paltrow, Juliet Lewis dhe ish-bashkëshorten e tij Jennifer Aniston, me të cilën u martua nga viti 2000 deri në 2005.

Aktori ka qenë në faqet e para vitet e fundit për shkak të divorcit të tij të çrregullt dhe betejës së kujdestarisë me Angelina Jolie. "Zoti. dhe zonja Smith, e cila më në fund u martua në vitin 2019, kanë gjashtë fëmijë: Maddox, 20, Pax, 18, Zahara, 17, Shiloh, 15, dhe binjakët 13-vjeçarë Knox dhe Vivien.

Një burim ka konfirmuar së fundmi se Pete është ende duke shijuar një jetë beqare dhe duke u argëtuar përreth, por nuk është “seriozisht” i lidhur me një person të caktuar.

Lee, nga ana e tij, ishte lidhur më parë me muzikantin Jeff Busker. Hitet e tij fituese të Grammy përfshijnë "Run This Town" të Jay-Z, "All of the Lights" të Kanye West dhe "Uptown Funk" të Mark Ronson. Ish-çifti u nda menjëherë pasi Lee solli në jetë djalin e tyre Dion në 2018.

Video e ditës