Raport i rremë për një bombë të vendosur në Kratovë

Policia / Foto: MPB

Një punonjës i një operatori kabllor në Kratovë ka raportuar sot rreth orës 10:30 në SVR Kumanovë se kanë marrë kërcënim për mjet shpërthyes me SMS.

Siç bën me dije MPB-ja, menjëherë pas marrjes së kallëzimit, nga punonjësit e policisë janë marrë masa dhe është kryer këqyrja e lokacionit, pas së cilës është konstatuar se bëhet fjalë për kallëzim të rremë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës